Aktuálně 51291 nabídek práce!

Nabídka práce: Asistentka vedoucího provozu, Pelhřimov

Pozice:
Asistentka vedoucího provozu
Zaměstnavatel:
GRP COMPOSITES s.r.o.
IČO:
07581777
Oblast (okres, kraj):
Pelhřimov
Obor práce:
Administrativa
Nejnižší požadované vzdělání:
Středoškolské
Typ pracovního poměru:
Plný úvazek
Změněná pracovní schopnost:
Ne
Mzda:
20000
Popis práce:

Náplň práce: administrativa provozu, nákup materiálu, fakturace...
Požadujeme: min. SŠ vzdělání, organizační schopnosti, odpovědnost, spolehlivost, komunikativnost. Německý jazyk slovem a písmem (nutrné alespoň B1), anglický a/nebo francouzský jazyk (výhodou), systém POHODA (výhodou).
Nabízíme: práci na zkrácený pracovní poměr (popř. hlavní pracovní poměr), možnost platového růstu v závislosti na dosažených výsledcích. Stravenky 120,-Kč/den, pohyblivá proacovní doba.
Zájemci se mohou hlásti telefonicky nebo na výše uvedený e-mail.

Kontakt na zaměstnavatele

Kontaktní osoba:
Marián Jároši
Telefon:
601319072
Počet zobrazení inzerátu:
100×